Pomoc charytatywna dla Polaków z Archidiecezji Lwowskiej Centrum Diagnostyczne

20 października, 2021

W ramach konkursu „Polonia i Polacy za granicą 2021” dzięki wsparciu finansowemu ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w wysokości 100.000,00 zł

Fundacja Semper Fidelis na rzecz Archidiecezji Lwowskiej z dniem 01.07.2021 r. mogła rozpocząć realizację zadania publicznego pod tytułem „ Pomoc charytatywna dla Polaków z Archidiecezji Lwowskiej Centrum Diagnostyczne ”

Wartość całego przedsięwzięcia wyniesie 125.000,00 zł

Pomocą objęci zostali Polacy z terenów Archidiecezji Lwowskiej, Obwodów: Lwowskiego, Czerniowieckiego, Iwano-Frankowskiego i Tarnopolskiego.

Dzięki tej dotacji do końca 2021r. we Lwowie, powstanie Centrum Diagnostyczne – w pełni wyposażony gabinet okulistyczny.

Świadczył on będzie bezpłatną specjalistyczną pomoc medyczną, szczególnie Polakom żyjącym na terenie Archidiecezji Lwowskiej.

W realizacji projektu bierze udział Fundacja „Dajmy Nadzieję ” ze Lwowa.